KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15175300
nr 1517 5300
Sven Göran Svensson. Signerad S-G-Son, 430715-5079, figurer. Olja på duk, 65x52 cm, yttermått inklusive ram: 80x68 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 januari 2023
kl 20:35:27
500 kr